Choose your language

 • Rury najwyższej jakości
  Rury najwyższej jakości
 • Wieloletnie doświadczenie
  Wieloletnie doświadczenie
 • Europejskie standardy
  Europejskie standardy

Polityka bezpieczenstwa

Polityka bezpieczeństwa

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia O Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U. L 119/1, 4/05/2016) informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest MISTAL Sp. z o. o. z siedzibą w Katowicach, ul. Ks. mjr. K. Woźniaka 4.

Dane osobowe podane przez Klientów są przetwarzane przez Mistal Sp. z o. o. w celu:

 • realizacji zamówień złożonych przez Klientów,
 • realizacja postępowań reklamacyjnych

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest:

 • zgoda osób, których dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o art. 6 pkt. 1 lit. c rozporządzenia,
 • prawnie uzasadniony interes Administratora Danych Osobowych w oparciu o art. 6 pkt. 1 lit. f rozporządzenia.

Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w przypadku, gdy wymagają tego przepisy prawa, w pozostałych przypadkach podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom na podstawie wymagań przepisów prawa lub jeśli wymaga tego realizacja zlecenia lub reklamacji złożonych przez Klienta. Udostępnione dane osobowe będą przetwarzane do czasu ustania przyczyn biznesowych lub do momentu odwołania zgody.

W dowolnym momencie posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia uprzednio wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięta zgoda w dowolnym momencie nie ma wpływu na zgodność przetwarzania danych z prawem, którego dokonano na podstawie niniejszej zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy zostanie uznane, że przetwarzanie danych osobowych w zakresie niniejszej zgody narusza przepisy Ogólnego Rozporządzenia O Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.

Informujemy, że przetwarzane dane osobowe nie podlegają profilowaniu i nie są przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

Wszelkie dodatkowe informacje w zakresie Państwa danych osobowych możliwe są do uzyskania z wykorzystaniem kontaktu, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. +48 32 7309131