Choose your language

 • Rury najwyższej jakości
  Rury najwyższej jakości
 • Wieloletnie doświadczenie
  Wieloletnie doświadczenie
 • Europejskie standardy
  Europejskie standardy

Kilka słów o nas

Serdecznie witamy w firmie MISTAL Sp. z o.o.!!!

Jest nam bardzo miło, że postanowili Państwo odwiedzić naszą stronę internetową, dzięki której mamy przyjemność zapoznać Państwa z ofertą handlową naszej firmy. Jesteśmy hurtownią wyrobów hutniczych specjalizującą się w sprzedaży rur stalowych.

 

Na rynku stali zaistnieliśmy w 1995 roku i od tej pory skutecznie i z powodzeniem na nim działamy systematycznie powiększając bazę stałych Odbiorców. Mamy nadzieję ze po zapoznaniu się z ofertą Państwo również do nas dołączycie powiększając grono Klientów, a zarazem pozyskując rzetelnego i wiarygodnego dostawcę rur stalowych dla swojej Firmy.

Aby sprostać stale rosnącym wymaganiom Klientów stawiamy na rozwój oraz na najwyższą jakość oferowanych wyrobów i usług. Wszystkie zakupione u nas materiały posiadają atesty bądź certyfikaty jakości producentów!!!

 

Bardzo starannie dobieramy naszych Dostawców, aby zapewnić Państwu towary wyłącznie od znanych i uznanych w kraju i na świecie Producentów.

Dbamy by nasze towary były przechowywane we właściwy sposób należycie zabezpieczający je przed szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych.

 

Dla nas zawsze najważniejszy jest klient!!!

Z myślą o Klientach stworzyliśmy strukturę organizacyjną całkowicie dostosowaną do ich potrzeb. Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy i każdego traktujemy indywidualnie. Dlatego dla dobra naszych Kontrahentów każdy przedstawiciel handlowy posiada własną bazę Klientów i w pełni odpowiada za ich profesjonalną obsługę. Pozwala to na stworzenie jak najlepszych relacji Klient - handlowiec, dzięki czemu możemy jeszcze lepiej poznać Państwa potrzeby i w pełni je zaspokajać.

 

Firma nasza stawia na ludzi bo to oni są kluczem i gwarancją jej sukcesu.

Wychodząc z założenia że pracuje się nie z firmą, lecz z ludźmi ogromną wagę przywiązujemy do właściwego doboru pracowników, którzy stanowią wysoko wykwalifikowaną kadrę specjalistów. Tworzymy zgrany zespół zawsze chętny do współpracy służący Państwu radą i pomocą.

Z dbałości o jakość oferowanych przez nas towarów i usług wdrożyliśmy i stosujemy System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008. Zapewnia on Państwu świadczenie usług na najwyższym europejskim poziomie.

 

Nasze atuty to:

 • doskonała znajomość rynku poparta wieloletnim doświadczeniem,
 • dobrze zaopatrzony magazyn o powierzchni 15000 m2 utrzymujący się stale na poziomie 7500 ton,
 • miła i fachowa obsługa Klienta
 • krótki czas reakcji na Państwa zapytania ofertowe,
 • indywidualne dostosowane do potrzeb Klienta warunki handlowe,
 • własny transport na terenie całego kraju

 

Dewizą naszej firmy jest dbałość o każdego Klienta, który do nas trafi - od drobnych wytwórców począwszy na dużych przedsiębiorstwach kończąc. Jesteśmy znaczącym dostawcą dla przemysłu wydobywczego, hutniczego, górnictwa, energetyki oraz innych zakładów produkcyjnych i handlowych.

Dla Państwa stale współpracujemy z uznanymi Laboratoriami i Towarzystwami Klasyfikacyjnymi w kraju dokonującymi dodatkowych badań i odbiorów na Państwa życzenie m.in. Germanischer Lloyd, UDT, ZETOM itp.

 

Dużym osiągnięciem potwierdzającym nasz dynamiczny rozwój jest otrzymany w latach 2005-2009 oraz w 2012 roku tytuł "Gazele Biznesu". Ten prestiżowy tytuł przyznawany jest przez Puls Biznesu dla przedsiębiorstw, które osiągają bardzo dobre wyniki finansowe, dynamicznie się rozwijają oraz są rzetelnymi partnerami biznesu.

 

Jest nam niezmiernie miło, że znaleźliśmy się w czołówce firm rokujących duże nadzieje na przyszłość a jednocześnie mamy świadomość, że taki tytuł zobowiązuje do jeszcze bardziej wytężonej pracy.

 

W związku z tym stawiamy przed sobą kolejne jasno określone cele na przyszłość:

 • być godnym zaufania partnerem handlowym,
 • sprawiać by współpraca z nami dawała pewność, satysfakcję i poczucie bezpieczeństwa,
 • stale powiększać grono zadowolonych ze współpracy Klientów,
 • skutecznie dążyć do dalszego rozwoju,
 • podnosić kwalifikacje zawodowe naszych pracowników,
 • dążyć do doskonałości we wszystkim co dla Państwa robimy.

 

Dziękujemy Państwu za odwiedzenie naszej strony. Wyrażamy nadzieję, że informacje, które tu Państwo znaleźli pozwolą łatwo zapoznać się z bogatą ofertą naszej firmy oraz umożliwią szybki i bezpośredni kontakt z przedstawicielami handlowymi.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zarząd MISTAL Sp. z o.o.